Kreslení pravou mozkovou hemisférou PASTELKY

Abyste se mohli přihlásit na kurz PASTELKY je nutné nejprve absolvovat kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou TUŽKA. V "PASTELKÁCH" totiž navazujeme na získané znalosti a zkušenosti a rozvíjíme je dále.

Vy, kdo jste již byli na mých kurzech víte, že neřešíme pouze praktické záležitosti kreslení, ale pracujeme i na rozvoji své osobnosti. Snažíme se dosahovat většího sebepoznání a pochopení své osoby i situací, které se okolo nás dějí a vytvářejí.

Na základě toho, co jsme zažili a zažíváme - mnohdy to byly bolestné příhody - se uzavíráme do sebe. Přestáváme svět vnímat celistvě. Naše místo pro život se nám potom následkem toho zdá šedivé.

Věřte však, že můžete i přes bolest či zklamání začít svět znovu vnímat barevně. Všichni máme v sobě sílu a odvahu překonat strach.

Ptáte se jak? Využijeme barvy jako léčivý a inspirující prostředek, který nám umožní znovu se radovat z maličkostí.   

K tomu všemu se naučíme míchat barvičky a nanášet je na sebe. Pomocí tří pastelek - červené, modré a žluté - doslova "vykouzlíte" barevný obrázek se širokou škálou barev. Speciálním postupem pak opět "vyzrajeme" nad levou hemisférou a nakreslíme profil krásné Hanky z muzikálu Starci na chmelu a mnoho dalšího.