Kreslení pravou mozkovou hemisférou - podmínky a instrukce ke kurzům

Lektorka kurzů

Mgr. Martina Šopfová Bajerová

Přihlášky

Ideální a nejrychlejší způsob je vyplnit přihláškový formulář na webu nebo na opravdovysvet@centrum.cz, informace můžete získat taktéž na webu nebo na tel. čísle 603 866 263. 

Platba

Po zaslané přihlášce se Vám ozveme přes e-mail a pošleme údaje k platbě, včetně variabilního symbolu pro rozlišení, do jakého kurzu patříte. Do zprávy potom napište jméno účastníka kurzu.

Je třeba zaplatit NEVRATNOU zálohu 1000 Kč (případně 500 Kč dle typu kurzu) na účet číslo: 2901725227/2010

NEVRATNOU zálohu je nutné zaplatit do 7 dní, abyste se stali platně přihlášenými. Po dobu těchto sedmi dní jsou Vaše místa pro Vás rezervována. Pokud záloha na účet nepřijde, tato místa budou postoupena dalším zájemcům.

Přihlášený může svoji zálohu, která by v případě neúčasti propadla, poskytnout svému blízkému v okolí - tzn. může si za sebe poslat náhradníka.

Provozovatel si vyhrazuje změnit termín kurzu v případě, že je na daný termín málo účastníků. V případě, že by došlo ke zrušení kurzu, záloha je vrácena zpět na účet, odkud přišla.

Cca týden před kurzem Vám dojdou informace mailem. 

Cena

Ceny kurzů jsou uvedeny v sekci Termíny a ceny kurzů.

 

Slevy

V případě opakování kurzu za předpokladu že první kurz byl absolvován v "Opravdovém světě" 50% sleva.

Množstevní sleva - pokud na kurz ve stejném termínu přijdou tři a více lidé - členové rodiny, kamarádi - všichni dostávají 10 % slevu.

Dále se 10% sleva vztahuje na studenty - nutno doložit indexem - stačí naskenovat.

V rámci podpory aktivního stáří dostávají 10% slevu také důchodci ve věku 60 let a více - opět nutno doložit.

V případě kurzů pro děti, které jsou od 9 do 13 let se vztahuje 10 % sleva pouze pokud je rodina držitelem rodinného pasu. Je nutné doložit - RODINNÝ PAS -  při doplatku kurzu na místě nebo opět do mailu naskenovat. Slevy Rodinných pasů se nevztahují na příměstské tábory.

Slevy se neposkytují automaticky, přihlášený si slevu již při přihlášování musí nahlásit sám. Zpětně není možné slevy poskytovat.

Dárkový poukaz

Na kurzy je možné zakoupit dárkový poukaz. Podmínkou je zaplacení celé částky kurzovného. Poukaz lze zaslat poštou, po domluvě možné i osobní předání. Kurz je nutné absolvovat do 6 měsíců po odeslání poukazu. Pokud se tak nestane celá částka propadá. Částky za zakoupené dárkové poukazy se nevrací.

Časový harmonogram

Čas kurzů je uveden v sekci Termíny a ceny kurzů.

Ochrana osobních údajů

Veškeré podmínky jsou uvedeny v samostatné sekci s názvem Ochrana osobních údajů 

Zodpovědnost Zaslání informací ke kurzu e-mailem

Cca 6 dní před kurzem jsou všem účastníkům rozeslány e-maily s instrukcemi a podrobnými informacemi ke kurzu. Pokud tento e-mail nedostanete, ozvěte se nám telefonicky.

Prostory

Naše kurzy probíhají v Písečném centru v Brně na ulici Měříčkova 20. 

www.pisecnecentrum.cz

Zodpovědnost

Účast na kurzech a seminářích je dobrovolná a každý účastník zodpovídá sám za sebe. Všechny názory, rady a pokyny lektorek jsou pouze doporučení a účastníci se jimi řídí dle vlastního uvážení. Účastníci berou na vědomí, že mohou být v průběhu kurzů a seminářů vystaveny fyzickému, psychickému nebo emocionálnímu zatížení. Přihlášením na kurzy a semináře účastníci plně souhlasí s podmínkami, které společnost AMORA s.r.o. v této sekci představuje.