Kreslení pravou mozkovou hemisférou - podmínky a instrukce ke kurzům

Lektorka kurzů

Mgr. Martina Šopfová Bajerová

Přihlášky

Přihlášení na kurz je možné v sekci TERMÍNY, PŘIHLÁŠKY kde u každého kurzu najdete odkaz do přihláškového formuláře

Platba

Po zaslané přihlášce Vám přijde emailem zálohová faktura, po uhrazení automaticky pošle systém uhrazenou fakturu a instrukce ke kurzu. 

Částku je nutné uhradit do 7 dní. V případě, že se nedostavíte na kurz, můžete za sebe poslat náhradníka, případně pokud se jedná o závažnou událost, se dohodneme na přesunutí na jiný termín. Nelze však blokovat místa jiným účastníkům a zájemcům. Pokud se na kurz nedostavíte částka propadá a nelze ji požadovat zpět. 

Provozovatel si vyhrazuje změnit termín kurzu v případě, že je na daný termín málo účastníků. V případě, že by došlo ke zrušení kurzu, částka je vrácena zpět na účet, odkud přišla.

Slevy

V případě opakování kurzu za předpokladu že první kurz byl absolvován v "Opravdovém světě" 50% sleva.

Množstevní sleva - pokud na kurz ve stejném termínu přijdou tři a více lidé - členové rodiny, kamarádi - všichni dostávají 10 % slevu.

Dále se 10% sleva vztahuje na studenty - nutno doložit indexem - stačí naskenovat.

V rámci podpory aktivního stáří dostávají 10% slevu také důchodci ve věku 60 let a více - opět nutno doložit.

V případě kurzů pro děti, které jsou od 9 do 13 let se vztahuje 10 % sleva pouze pokud je rodina držitelem rodinného pasu. Je nutné doložit - RODINNÝ PAS -  při doplatku kurzu na místě nebo opět do mailu naskenovat. Slevy Rodinných pasů se nevztahují na příměstské tábory.

Slevy se neposkytují automaticky, přihlášený si slevu již při přihlášování musí nahlásit sám. Zpětně není možné slevy poskytovat.

Dárkový poukaz

Na kurzy je možné zakoupit dárkový poukaz. Podmínkou je zaplacení celé částky kurzovného. Pokud si přejete poukaz, zatrhněte si prosím kolonku v objednávkovém formuláři, poukaz Vám přijde elektronicky. 

Prostory

Naše kurzy probíhají v YOGA&VISION CENTER (bývalém Písečném centru) v Brně Řečkovicích na ulici Měříčkova 20. 

www.yogacenter.cz

www.pisecnecentrum.cz

Zodpovědnost

Účast na kurzech a seminářích je dobrovolná a každý účastník zodpovídá sám za sebe. Všechny názory, rady a pokyny lektorek jsou pouze doporučení a účastníci se jimi řídí dle vlastního uvážení. Účastníci berou na vědomí, že mohou být v průběhu kurzů a seminářů vystaveny fyzickému, psychickému nebo emocionálnímu zatížení. Přihlášením na kurzy a semináře účastníci plně souhlasí s podmínkami, které společnost Accanto s.r.o. a AMORA s.r.o. v této sekci představuje.