Ženské kruhy 28.10.2013 s Petrou Ogé spojené s povídáním o kreslení PMH

28.10.2013 18:00
Je mi velkým potěšením, že Vás mohu pozvat na Ženské kruhy s Petrou OGÉ, které se konají 28.října v 18:00-20:30 v Boršicích u Buchlovic, ulice Kyjovská 510.
Tyto kruhy jsou spojené i s přednáškou o kreslení pravou hemisférou. Přidávám předs...tavení Petry
Petra OGÉ Ogé tvoří a organizuje Ženské kruhy na dvou různých místech, které jsou jí domovem: v Paříži (FR) a v Boršicích u Uherského Hradiště (ČR). Ženské kruhy je prostor pro ženy k zastavení, odpočinku, sdílení a načerpání nové síly.
Napojit se na naši ženskou podstatu můžeme díky přítomnosti ostatních žen, pasivní i aktivní meditací, zpěvem, kreslením či volným tancem. Síla ženského kruhu je v tom, že se v něm nehodnotí, nesoupeří, ženy v něm prostě jen tak jsou a plynou, což je stav, který je jim přirozený a můžou z něj čerpat energii, inspiraci a klid.
Petra ráda zve na své kruhy ženy, které žijí svou vášeň a nabízí prostor k předání této vášně ostatním ženám. Již proběhly přednášky o práci s hlasem a o tom, jak si uspořádat domov dle Feng Shui. Každá přednáška vždy velmi obohatí život přítomných žen a vnese do něj něco nového. Těším se, co nám přinese a otevře technika kreslení pravou mozkovou hemisférou s Martinou.
Přihlášky na mobil: 731 488 180
Přihlášky na mail: info@zenavnas.cz
Příspěvek: 100 Kč
https://tanecprosebe.blogspot.fr/
www.zenavnas.cz
 

 

—————

Zpět