Malování pravou mozkovou hemisférou OLEJ, AKRYL

Na malování olejem a akrylem nepotřebujete mít absolvovaný žádný předchozí kurz. Přijít mohou i úplní začátečníci.

Mnoho z nás drželo naposledy štětec v ruce ve druhé třídě základní školy a většinou to, co jsme namalovali vypadalo nevalně. Známe to téměř všichni. Do dospělosti pak žijeme stále v tom, že malovat umí jen umělci, protože mají talent a "dostali dar odněkud shůry". Věřte, že malovat umíme všichni. Naučíte se používat různé druhy štětců, vyzkoušíte si rozdílné tahy, které vytváří na plátně efekty a společně odhalíme "fígle", které pro Vás byly doposud jen tajemstvím umění.

Olejomalbu vyučuje v Opravdovém světě Jana Laštovičková Grygarová, certifikovaná lektorka CRI, CRFI a CRWI na olejomalbu technikou BOBA ROSSE. Jana je jednou ze TŘÍ takto certifikovaných lektorů v České republice.

Na kurzu dostanete vše potřebné. Pracuje s barvami a pomůckami BOBA ROSSE, což zaručuje vysokou kvalitu, ale zároveň i garantovanou zdravotní nezávadnost všech barev a dalších materiálů.

V rámci jednoho dne probíhají dva kurzy olejomalby - kurz dopolední a kurz odpolední. V rámci jednoho kurzu každý namaluje jeden obraz, přičemž je vždy na výběr ze dvou motivů. Tyto motivy jsou zobrazeny v sekci Termíny a místa kurzů. 

Je také možné během jednoho dne navštívit oba kurzy - dopolední i odpolední a namalovat tak za jeden den obrazy dva. Dopoledne i odpoledne jsou jiné motivy. V případě, že se takto účastník rozhodne a navštíví v jeden den dopolední i odpolední kurz potom je odměněn zvýhodněnou cenou, vše opět v sekci Termíny a místa kurzů.

Kurzy olejomalby mohou navštívit i děti od 7 let - je však nutné, aby měly absolvovanou první třídu základní školy. 

Nechte se překvapit opět sami sebou a svými schopnostmi, které v sobě máme. Těšíme se na Vás.

Zde se můžete podívat na ukázku malby obrazů Jany Grygarové Laštovičkové. https://atelier-zebra.filmark.cz/