ŠANCE PRO OČI 

Kurzy pro zdravé oči

 

Každé oko má šanci na zlepšení. Každé oko může vidět. Každé oko může být zdravé.

Více info o tomto programu na www.sanceprooci.cz

 

 

UVOLNĚNÍ A RELAXACE SVALŮ

pouze tehdy pokud je naše tělo uvolněné, může krev v těle volně cirkulovat. Kyslík je přiváděn do všech tkání. I takto na první pohled bezvýznamná věc, může naprosto zásadně ovlivnit zdraví našeho těla. Naše oči ovládá množství svalů, které jsou kvůli dlouhodobému sledování monitorů, televize, mobilů ztuhlé. Ztuhlý oční sval může způsobovat deformace oční bulvy, bolesti, řezání, pálení očí, krátkozrakost i dlouhozrakost a další neduhy.

Na kurzech se budeme učit množství technik, které nám pomohou uvolňovat svaly kolem očí, v obličeji a v oblasti krku. To vše napomáhá nejen kvalitě našeho zraku, odbourává se stres z těla ale navíc jako bonus se vyhlazují obličejové vrásky.

 

POSILOVÁNÍ OČNÍCH SVALŮ

moderní doba a způsob života v dnešním světě zapřičiňuje, že naše oči mají velmi omezenou pohyblivost, nevyužíváme celého rozsahu možných pohybů. Naše oční svaly jsou tedy nejen ztuhlé ale také ochablé. V rámci kurzu se naučíme mnoho cvičení pro oči, kterými budeme cíleně posilovat naše oční svaly. Zapojíme také techniky, které jsou zábavné, přináší mnoho objevů a překvapení.

 

PRÁCE S DOMINANTNÍM OKEM

tato problematika je velmi podceňovaná a taktéž má velký vliv na zrakové schopnosti našich očí. Určíme si dominantní oko, budeme hledat do jaké míry přebírá nad druhým okem své velení a budeme vyrovnávat poměr mezi využíváním dominantního a pasivního oka.

 

V rámci kurzu se pracuje s mnoha pomůckami. V žádném případě nezůstáváme pouze u oční jógy a jednoduchých cviků, se kterými se běžně setkáváme v časopisech. Celý kurz je pestrý, přináší mnoho nových informací, přístupů a vhledů k našim očím. Vysvětlíme si, jak zásadní vliv má naše oko na naši psychiku a naše prožívání života.

 

OKO - DO DUŠE OKNO

Naše oko je víc než jen zrakový orgán. Naše oko jsme my, naše oko je náš život, naše oko je spojení se světem okolo.

Kurzy v Brně v Písečném centru probíhají v půlročním intervalu jednou týdně vždy 90timinutová lekce. 

Cena kurzu v rozsahu 16 lekcí stojí 2500 Kč. 

Kurzy probíhají v Písečném centru v Brně Řečkovicích www.pisecnecentrum.cz.

Přihlásit na kurz se můžete na opravdovysvet@centrum.cz.

Na kurz se mohou přihlásit i děti od věku 13 let. 

Možnost objednání na individuální konzultace a sestavit tréninkový plán pro Vaše oči. Pokud máte zájem kontaktujte přímo lektorku: Mgr. Martina Bajerová, 603 866 263, bajerova.martina@centrum.cz